Start

    Dnia 29 stycznia 2021 r. zostały wręczone nagrody za udział w konkursie plastycznym XVII Przeglądu Prac Plastycznych ,,Śladami Aleksandry Wachniewskiej Malarki i Orędowniczki Ochrony Przyrody Roztocza organizowanego przez Roztoczański Park Narodowy. Tym razem uczniowie wykonywali prace plastyczne na temat: ,,Węże, żaby i jaszczurki, czyli płazy i gady w oczach dzieci”. Wszystkie prace zostały nagrodzone. Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe w postaci układanek i kalendarzy. Lista nagrodzonych: Radosław Bednarz, Julia Kręt, Hubert Bugała, Martyna Dziura, Konrad Dziura, Jeremiasz Ciasnocha, Sandra Charkot, Karol Stańczyk, Hubert Terejko i Wojciech Brodziak. Szkoła otrzymała piękny kalendarz ścienny z krajobrazami Roztoczańskiego Parku Narodowego.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom !


 

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II
ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza