Szkoła Podstawowa 2020/21

Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba, ludzie jadą na rowerach, ludzie stoją, rower i na świeżym powietrzu

18 czerwca grupa uczniów z klasy VI i VIII wybrała się rowerami do Biłgoraja. Trasą przez Bukownicę i Wolę Małą dotarli na Rapy, gdzie jest pomnik poświęcony pamięci zamordowanych przez gestapo w lipcu 1944 roku. Następnie przez szkółkę na Bojarach dojechali nad zalew, a dalej na zrewitalizowany rynek w Biłgoraju. Po posileniu się droga powrotna do szkoły  i ... wcale nie było widać po nich zmęczenia.

Może być zdjęciem przedstawiającym trawa, przyroda i drzewoMoże być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba, ludzie jadą na rowerach, ludzie stoją, rower i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba, ludzie stoją, na świeżym powietrzu i drzewo

 

Może być zdjęciem przedstawiającym na świeżym powietrzu i drzewoMoże być zdjęciem przedstawiającym kwiat, przyroda i jezioroMoże być zdjęciem przedstawiającym na świeżym powietrzu


 

 

 

 

Może być zdjęciem przedstawiającym na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba

 

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza