Szkoła Podstawowa 2020/21

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, stoi, rower i droga

W czwartek uczniowie z klas IV, którzy otrzymali kartę rowerową, wybrali się na rajd rowerowy do Górecka Kościelnego, aby doskonalić swoje umiejętności w praktyce. Towarzyszyli im członkowie szkolnego koła turystycznego "Włóczykije" z klasy V. Piękna, słoneczna pogoda sprzyjała tej formie turystyki. Zobaczyliśmy aleje starych dębów oraz kapliczkę na wodzie. Grupa pod opieką instruktorów: p. Krzysztofa Pułapy i p. Doroty Tutki spisała się doskonale.

Może być zdjęciem przedstawiającym stoi, droga, drzewo i trawaMoże być zdjęciem przedstawiającym droga, przyroda, drzewo i trawaMoże być zdjęciem przedstawiającym stoi, rower i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, stoi, rower, drzewo i na świeżym powietrzu

 Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba, ludzie stoją i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym 5 osób, ludzie stoją, drzewo i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba, ludzie stoją, na świeżym powietrzu i drzewoMoże być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba, ludzie stoją i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym jedzie na rowerze, stoi, rower i na świeżym powietrzu

 

 

 

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza