Szkoła Podstawowa 2018/19

 

10 maja Biblioteka Publiczna w Tereszpolu-Zaorendzie zorganizowała Gminny Konkurs Recytatorski Tuwim oczami dziecka dla uczniów klas I-III.  Wzięło w nim udział 32 dzieci wyłonionych wcześniej w etapie szkolnym. Wszyscy zaprezentowali duże umiejętności recytatorskie. Naszą szkołę reprezentowało 18 uczniów.

Komisja w składzie: p. Maria Skóra – sekretarz gminy Tereszpol, p. Ewa Zajmała –animator kultury oraz p. Magdalena Marzec – dyrektor Biblioteki Publicznej Gminy Tereszpol przyznała lokaty, wyróżnienia i podziękowania za udział w konkursie. Na podium znaleźli się:

Hanna Bury (kl. III) i Szymon Marzec (kl. III) – I miejsce,

Joanna Kamińska (kl. IIb), Aleksandra Wasylik (IIa) i Laura Wujec (kl. III) – II miejsce,

Dawid Brzozowski (kl. I), Marlena Godzisz (kl. III) i Katarzyna Kukiełka (kl. I) – III miejsce, zaś Antoni Marzec (kl. IIa), Iga Mielnik (kl. III), Julita Mituła (kl. I) oraz Kamil Smyl (kl. IIb) zdobyli wyróżnienia.

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy, natomiast najlepsi recytatorzy mieli możliwość wyboru pięknej nagrody książkowej. Swoich wychowanków przygotowały: Irena Gromadzka, p. Ewa Skrzypa, p. Teresa Sobaszek oraz p. Małgorzata Skiba.

Gratulujemy Paniom, naszym uczniom  oraz ich Rodzicom.                                                                                                                                                                                                                               Aneta Zalewa


                 


 

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza