Szkoła Podstawowa 2018/19

30 kwietnia 2019 r.  delegacja naszej szkoły, tj. uczniowie kl. III gimnazjum oraz kl. VIII pod opieką pani dyrektor Danuty Mazur oraz pana Ryszarda Skrzypy, uczestniczyła w niecodziennym wydarzeniu. W ZSDiOŚ im. Jana Zamoyskiego w Zwierzyńcu została otwarta Roztoczańska Akademia Matematyki.

Jest to zespół warsztatów samokształceniowych dla nauczycieli matematyki. Jej cele to: doskonalenie metod nauczania matematyki, wprowadzanie nowych technologii do nauczania matematyki, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem przez nauczycieli matematyki, popularyzacja matematyki wśród uczniów.

 Inaugurację zaszczyciło wielu wspaniałych gości:  Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej – Sławomir Zawiślak, Lubelski Wicekurator Oświaty – Eugeniusz Pelak, Dyrektor Delegatury w Zamościu Lubelskiego Kuratorium Oświaty – Monika Żur, Wizytatorzy Delegatury w Zamościu Lubelskiego Kuratorium Oświaty, Starosta Powiatu Zamojskiego – Stanisław Grześko, Burmistrz Zwierzyńca – Urszula Kolman, Kierownik Oddziału Lubelskiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli – Artur Gontarz, Dyrektor  Lubelskiego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego – Jacek Misiuk, Dyrektor Roztoczańskiego Parku Narodowego - Andrzej Tittenbrun.

Po zakończeniu uroczystości nasi uczniowie miło spędzili czas w restauracji "Młyn", konsumując smaczną pizzę.Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza