Szkoła Podstawowa 2018/19

Biblioteka Publiczna Gminy Tereszpol zorganizowała rodzinny konkurs plastyczny skierowany  do uczniów klas I-III z terenu gminy Tereszpol pod hasłem "Wielkanoc w mojej rodzinie". Oprócz kultywowania tradycji, zwyczajów i obrzędów ludowych związanych ze Świętami Wielkiej Nocy konkurs miał na celu rozwijanie kreatywności, uzdolnień plastycznych oraz wrażliwości artystycznej dzieci oraz - jak przystało na konkurs familijny - wspólne rodzinne spędzanie czasu i budowanie więzi.

W konkursie wzięli udział nasi uczniowie, niektórzy z nich otrzymali wyróżnienia i nagrody, które panie Magdalena Marzec i Ewa Zajmała wręczyły 24 kwietnia podczas apelu szkolnego:

I MIEJSCE:  Dawid Brzozowski, Kacper Komada, Katarzyna Kukiełka, Julita Osmulska;

II MIEJSCE:  Natalia Kukiełka,  Nikola Marzec, Magdalena Ostasz, Klaudia Sitarz;

III MIEJSCE: Marcel Łuczak, Szymon Marzec, Wiktor Mazurek;

WYRÓŻNIENIA: Igor Kimak, Bartosz Kurys, Szymon Pięciurek, Paweł Róg.

Tego dnia swoje nagrody otrzymali również uczestnicy V edycji Powiatowego Konkursu „Pielęgnując przeszłość, tworzymy przyszłość” zorganizowanego przez  Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczna w Biłgoraju, czyli  Magdalena Wasąg z kl. VII, Justyna Litwin z kl. VIII oraz Kamil Smyl z kl. II.

GRATULUJEMY!Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza