Szkoła Podstawowa 2018/19

Niedziela Palmowa to czas na Kiermasz Wielkanocny. Dzieci z Koła Misyjnego pod opieką p. Lucyny Szozdy przez cały tydzień solidnie pracowały. Posiały owies, zrobiły stroiki świąteczne, ozdobiły je symbolami wielkanocnymi. Stół był bardzo kolorowy. W ofercie były także wianki świąteczne wykonane w ramach familijnego konkursu zorganizowanego przez p. Joannę Wszołę i p. Barbarę Słupską. Bardzo dziękujemy za podarowanie nam tych ozdób. Dochód z kiermaszu przeznaczony jest dla dzieci w Afryce.

Dzieci, które przyczyniły się do zorganizowania kiermaszu to: Gabriela Kimak, Sylwia Góra, Jolanta Pieczykolan,  Zuzanna Piechnik, Zuzanna Skóra, Emilia Biernat,  Maja Furlepa,  Faustyna Borowiec,  Aleksandra Łata, Mateusz Kurzyński, Mikołaj Róg, Michał Bielak,  Julian Litwin, Cezary Małek, Justyna Smoła, Sandra Litwin, Karina Gozdecka, Wiktoria Mazurek, Karolina Szeptuch, Natalia Szponar i pozostała część kl. VI.

Bardzo serdecznie dziękuję - Lucyna SzozdaKontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza