Szkoła Podstawowa 2018/19

W Familijnym Konkursie Plastycznym na Wianek Wielkanocny, który trwał od 28 marca do 11 kwietnia 2019 roku, wzięło udział 29 uczniów. Oceny prac dokonała komisja w składzie:

- Joanna Wszoła – plastyczka,

- Aneta Zalewa – polonistka,

- Barbara Słupska – bibliotekarka.

Wyniki :

I miejsce: Mikołaj Rapa – 4-latek, Mikołaj Róg – kl. II a, Magdalena Wasąg – kl. VII, Klaudia Sitarz- kl. II b,  Kacper Olekszyk- kl.II b, Mikołaj Róg – kl. II a, Aleksandra Zdunek – „0”, Kacper Komada – kl. I

II miejsce: Hubert Terejko – kl.I – Lipowiec, Mateusz Mich – kl. III – Lipowiec, Wojciech Brodziak kl. I – Lipowiec, Gabriela Grela – kl. II – Lipowiec, Joanna Kamińska -  kl. II b, Łukasz Ostasz – kl. II b, Karina Gozdecka – kl. VI, Martyna Wojnar – kl. VII, Aleksandra Wasylik – kl. II a, Adam Charkot – kl. II b, Magda Ostasz- kl. III, Maja Gozdecka – „0”, Michalina Ostasz – 3 – latka, Anna Ostasz – 5 – latka, Łucja Gaca – kl. II b, Łucja Stańczyk – kl. IV, Michalina Pieczykolan – kl. V, Dawid Brzozowski – kl. I

III miejsce: Michał Wasylik – 4- latek, Michalina Karp – II a

Gratulujemy! 

                                        

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza