Szkoła Podstawowa 2018/19

29 marca w ZDZ w Zamościu odbył się IV Festiwal Pieśni Patriotycznej " Nasze Małe Ojczyzny". Naszą szkołę reprezentowała Izabela Kulik - uczennica klasy VIII, która w tym konkursie wystąpiła już po raz kolejny. Tym razem jurorzy wyróżnili ją spośród ponad 50 wykonawców i nagrodzili za wykonanie piosenki pt. " Czy jest coś piękniejszego na tym świecie".

Należy wspomnieć, że nie jest to jedyne osiągnięcie Izy. Ma ona za sobą wiele sukcesów jakie zdobyła w ciągu 8 lat w szkole i poza nią, w konkursach powiatowych i wojewódzkich. Oprócz zdolności wokalnych posiada również instrumentalne. Doskonale gra na flecie poprzecznym.                           

Jesteśmy dumni z Izy i życzymy powodzenia w " życiu muzycznym".                                           

                                                                                                                            Dorota Dobosz


 


 

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza