Szkoła Podstawowa 2018/19

Dzisiejszy trzeci dzień Tygodnia Zdrowia obfitował w wiele atrakcyjnych wydarzeń! Z samego rana przedszkolaki wykonały sałatki i wiosenne kanapki a uczniowie klas I-III przygotowali owocowe, apetyczne kolczaste „cudaki”. Starsze klasy na godzinie wychowawczej wykonały najpierw małą, klasową piramidę zdrowego żywienia i aktywności fizycznej a następnie wielką - wspólną. Z przyniesionych owoców i warzyw rodzice  wraz z p. Dorotą Tutką przygotowali pożywny koktajl dla wszystkich uczniów.

20 marca to Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej, dlatego pierwszoklasiści wzięli udział w zajęciach „Ja i moje zęby” przeprowadzonych przez panią Ewę Skrzypę.

Na zakończenie dnia uczennice klasy VIII: Emilka, Wiktoria, Iza, Amelka uczyły piątoklasistów podstaw udzielania pierwszej pomocy. Jak zawsze zajęcia cieszyły się zainteresowaniem.

Był to pracowity, ale owocny dzień.  Mamy nadzieję, że nasze wskazówki dotyczące zdrowego odżywiania będą stosowane na co dzień, a nie od święta!Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza