Szkoła Podstawowa 2018/19

W czasie ferii nasi uczniowie Dawid Olekszyk, Karol Szponar i Igor Albingier wzięli udział w Turnieju FIFA19 organizowanym przez ZSDiOŚ w Zwierzyńcu. Feryjne zmagania były nie tylko ciekawym sposobem spędzania wolnego czasu, fajną zabawą, ale również okazją do osiągnięcia sukcesu. Miło nam poinformować, że Dawid Olekszyk - kl. VIII został zwycięzcą całego Turnieju FIFA19, natomiast Igor Albingier wygrał turniej darta.                                                                                                           Gratulujemy chłopcom, a rodzicom - p. Zbigniewowi Szponarowi i p. Elżbiecie  Olekszyk - dziękujemy za transport.

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza