Szkoła Podstawowa 2018/19

Samodyscyplina to coś, czego można się nauczyć. Przekonują się o tym uczniowie klas IV - VIII uczestniczący w akcji ogłoszonej przez Samorząd Uczniowski pod hasłem " Jak nauczyć się samodyscypliny". W procesie uczenia się służą  materiały znajdujące się na " gadającej ścianie" przygotowane przez przewodniczącą SU - Julię Pawluk.

Edukacja ma charakter prezentacji oraz dyskusji pod kierunkiem opiekuna Samorządu Uczniowskiego. Dotychczas uczniowie dowiedzieli się, że  "Samodyscyplina jest podstawowym warunkiem osiągania ważnych celów. Jeżeli  jej brakuje,  talenty i zalety niewiele znaczą. Jeżeli jest  – wystarczą przeciętne uzdolnienia by osiągnąć wszystko co ważne ". 

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza