Szkoła Podstawowa 2018/19

W dniu 6.02.2019 r. nasi exportowi matematycy, Emilia Zielińska z klasy VIII i Kacper Jarosławski z klasy III gimnazjum zdobywali Padwę Północy. W I Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Zamoyskiego odbył się finał konkursu matematycznego pod patronatem PWSZ im. Szymona Szymonowica w Zamościu.

Dwugodzinne zmagania z trudnymi zadaniami mogły przysporzyć o ból głowy, nawet tych najlepszych. Mamy nadzieję, że nasza dwójka dała sobie świetnie radę nie tylko ze stresem towarzyszącym tym zmaganiom, ale również z zadaniami. Z niecierpliwością czekamy na wyniki. Opiekunami w/w uczniów  są p. M.Bondyra i p. R. Skrzypa.                                                                                                                                                                                                      Ryszard SkrzypaKontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza