Szkoła Podstawowa 2018/19

Jeśli jesteś uczniem 7 lub 8 klasy szkoły podstawowej lub 3 klasy gimnazjum, a ferie spędzasz w domu, odwiedź ZSDiOŚ w Zwierzyńcu i weź udział w Turnieju FIFA19. Startujemy w piątek 15 lutego o godzinie 10:00. 

Jeśli chcesz spróbować swoich sił ze swoimi kolegami oraz uczniami innej szkoły grającymi w FIFĘ, zapisz się i Ty!
Przygotowaliśmy dla was wiele atrakcji m.in.: 


darta,
pokaz filmów promujących program Erasmus +, 
poczęstunek (pizza dla wszystkich)

Opiekę nad Wami sprawować będą nauczyciele ZSDiOŚ.

Jeśli chcesz wziąć udział :
1. Polub profil naszej Szkoły na Facebooku – ZSDiOŚ w Zwierzyńcu. 
2. Zgłoś swój udział w turnieju poprzez wysłanie wiadomości na naszego Facebooka. W zgłoszeniu należy podać swoje imię i nazwisko, szkołę, klasę oraz informację na temat sposobu dojazdu. Przy grupie min. 5 osób zapewniamy dojazd oraz powrót ze szkół ze Szczebrzeszyna, Tereszpola i Aleksandrowa. 
Na zgłoszenia czekamy do poniedziałku 11 lutego ‼️
4. Weź ze sobą zgodę rodzica na uczestnictwo w wydarzeniu i dostarcz organizatorom w dniu turnieju (wzór zgody znajdziesz pod linkiem: https://drive.google.com/…/1AoErAuT7fDOGyFyfL5h4-TUNb…/view… ) W przypadku jej braku nie będziesz dopuszczony do turnieju. 
5. Czas i miejsce: 15 lutego 2019 r., godzina 10:00, aula ZSDiOŚ. 
6. Gramy na Xbox One.

Uczestnicy zostaną zapoznani z regulaminem i systemem rozgrywek przed rozpoczęciem turnieju. Na zwycięzców czekają nagrody !

Tekst pochodzi ze strony ZSDiOŚ.


 

 

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza