Szkoła Podstawowa 2018/19

18 października klasa V uczestniczyła w lekcji historii przygotowanej przez Zamojskie Centrum Informacji Turystycznej i Historycznej. Pani przewodnik oprowadzała zwiedzających po tych widocznych, jak i ukrytych pod ziemią " perełkach renesansu".

Po trwającej ponad trzy godziny wędrówce uczniowie smacznie zjedli pierogi, nabierając sił do dalszego wędrowania - tym razem po malowniczym, jesiennym  ZOO. Wczesnym wieczorem grupa szczęśliwie  wróciła do domu.                                                                Wychowawczyni - Dorota Dobosz, dziękuje za pomoc w opiece nad dziećmi Rodzicom: p. Sylwii Ostasz, p. Monice Pieczykolan, p. Marioli Szuper oraz nauczycielowi historii p. dyr. Danucie Mazur.Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza