Szkoła Podstawowa 2018/19

Każdego roku z okazji Dnia Edukacji Narodowej zasłużeni nauczyciele i pracownicy oświaty zostają nagrodzeni medalami i odznaczeniami państwowymi. Tegoroczna uroczysta gala odbyła się w naszym regionie 17 października w Centrum Kultury Filmowej Stylowy w Zamościu.

Nagrodzeni nauczyciele otrzymali „Medale Komisji Edukacji Narodowej”, które wręczała p.Teresa Misiuk, Kurator Lubelski, natomiast  Wojewoda Lubelski  - p. Przemysław Czarnek wręczył odznaczenia państwowe – złote, srebrne i brązowe  „Medale za Długoletnią Służbę”.

Niezmiernie miło nam poinformować, że wśród nagrodzonych znalazły się dwie panie pracujące w naszej szkole: p. Barbara Pieczykolan - Srebrny Medal za Długoletnią Służbę oraz z filii p. Krystyna Mazurek - Złoty Medal za Długoletnią Służbę .

Serdecznie obu Paniom gratulujemy, dziękujemy za lata spędzone w szkole i życzymy dużo zdrowia, sił i satysfakcji z wykonywanej pracy. 

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza