Szkoła Podstawowa 2018/19

16 października minęło 40 lat od wyboru Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową. W 1978 r. biały dym na Kaplicą Sykstyńską oznajmił, że kardynałowie zebrani na  konklawe dokonali wyboru. Wkrótce świat usłyszał znamienne "Habemus papam" i przecierał  oczy ze zdziwienia na wieść, że kolejnym następcą św. Piotra został człowiek "z dalekiego kraju" - polski kardynał z Krakowa, Karol Wojtyła.

Z okazji tej niezwykłej rocznicy Samorząd Uczniowski pod opieką p. Doroty Dobosz i p. Anety Zalewy przygotował okolicznościowe występy. Ciekawe wiersze  oraz rzewne piosenki wzruszały melodią, bogactwem treści i wykonaniem. Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza