Przedszkole 2019/20

8 maja obchodzony je Dzień Bibliotekarza i Bibliotek. Jest to okazja, by podziękować naszym paniom z obu bibliotek - publicznej i szkolnej.  Pani Basiu, Pani Magdo i Pani Ewo - dziękujemy za otwieranie przed nami drzwi bibliotek i pokazywanie pełnego tajemnic świata książek, za konkursy, warsztaty, spotkania z ciekawymi ludźmi, wycieczki. Dobrze, że jesteście! Życzymy Wam dużo uśmiechu na co dzień, satysfakcji z pracy, ciekawych pomysłów i niech Was nigdy nie opuszcza świadomość, że to, co robicie jest piękne, dobre i bardzo potrzebne. 

Nasze przedszkolaki, w mocno okrojonym z powodu bieżącej sytuacji składzie, złożyły paniom bibliotekarkom życzenia i kwiaty.


Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza