Przedszkole 2019/20

2 marca 2020 roku w naszym przedszkolu gościliśmy  asp. szt. Wojciecha Oleszczaka – dzielnicowego  Komendy Policji w Józefowie. Dzieci wzbogaciły swoją wiedzę dotyczącą zawodu policjanta; poznały obowiązki policjanta, strój, akcesoria. Pan policjant przypomniał  o zasadach bezpieczeństwa na ulicy, w przedszkolu i w domu. Ponadto  dzieci utrwaliły sobie  numery alarmowe do wszystkich służb ratowniczych oraz zasady wzywania pomocy. Na zakończenie nasz gość wręczył opaski odblaskowe.Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza