Przedszkole 2019/20

25 lutego 2020 roku do szkoły przyjechali aktorzy z Rzeszowa, którzy wystawili rosyjską baśń pt. ,,Baśń o Dziadku Mrozie”. Dzieci z dużym zainteresowaniem śledziły losy złego Iwana, który rządził Rosją. Wicherek, Halinka, Dziadek Mróz to postacie pozytywne, a dzięki ich pomocy z Iwana została zdjęta klątwa.  Dzieci dowiedziały się, że na zmianę nigdy nie jest za późno, zawsze można poprawić swoje zachowanie, by być dobrym człowiekiem 

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza