Przedszkole 2019/20

Od kilku lat w naszym przedszkolu, w każdej grupie wiekowej, odbywają się raz w tygodniu zajęcia czytelnicze. Pani Barbara Słupska - szkolna bibliotekarka - zaprasza grupę pięciolatków oraz sześciolatków na zajęcia, podczas których czyta dzieciom różnorodne bajki znanych autorów, którzy gościli w naszym przedszkolu. Przygotowuje ciekawe ilustracje, które wykonują przedszkolaki za pomocą różnorodnych technik plastycznych. Wystawę prac rodzice mogą podziwiać na holu przedszkola. Ponadto, dzieci  mają możliwość wypożyczenia książek do domu.

Na  zajęcia czytelnicze do  3-4- latków  przyjeżdżają: p. Magda Marzec –dyrektor Biblioteki Publicznej Gminy Tereszpol  z  p. Ewą Zajmałą.

                           Serdecznie dziękujemy za bardzo owocną współpracę.Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza