Przedszkole 2019/20

28 stycznia 2020 r. w najstarszej grupie przedszkolnej odbyła się uroczystość o charakterze rodzinnym, na którą przybyli szacowni goście – babcie i dziadkowie naszych przedszkolaków, pani dyrektor Danuta Mazur oraz niezawodni rodzice.

Były słowa powitania ze strony wychowawczyni grupy, pani dyrektor i sześciolatków, życzenia, samodzielnie wykonane upominki, piosenki i wiersze oraz zabawy taneczne – te ostatnie z udziałem babć i dziadków. Zabawy ruchowe ze śpiewem prowadzone przez nauczyciela rytmiki, p. Dorotkę Dobosz, wywołały na twarzach trzech pokoleń serdeczną radość. Rodzice sześciolatków przygotowali słodki poczęstunek – pyszne domowe ciasta.

                                                                                                                             

                                                                                                                                Urszula KwiecińskaKontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza