Przedszkole 2019/20

11 grudnia  w naszym przedszkolu odbyły się  niecodzienne zajęcia  -  były to warsztaty plastyczne z udziałem naszych  babć, dziadków oraz rodziców. Wspólnie wykonywaliśmy ozdoby choinkowe z dawnych lat tj: łańcuchy, bombki, choinki, pawie oczka, gwiazdki …itp. Po zakończonej pracy  wspólnie udaliśmy się do szkoły na Kiermasz Ciast i Ciasteczek, które upiekli i sprzedawali również nasi dziadkowie. Wielopokoleniowa integracja  przy wspólnej pracy, to dla nas wszystkich  bardzo wzruszające i miłe chwile. KOCHANI, DZIĘKUJEMY! 

Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza