Przedszkole 2019/20

6 grudnia od samego rana z utęsknieniem wypatrywaliśmy Świętego Mikołaja. O godzinie dziesiątej, wójt gminy Tereszpol pan Jacek Pawluk przyprowadził oczekiwanego gościa, któremu towarzyszyły dwie śnieżynki. Dzieci  w czerwonych czapeczkach zaśpiewały piosenkę pt..Święty Mikołaju’’. Przedszkolaki cieszyły się z hojnych prezentów ( puzzli, gier edukacyjnych, kolorowanek, słodyczy ..itp) Ponadto  każda grupa otrzymała piękne zabawki, pomoce zamówione  u Świętego Mikołaja przez wychowawczynie.

 Dziękujemy Radzie Rodziców za zorganizowanie Mikołajek. Dodatkowe prezenty dzieci otrzymały w ramach projektu realizowanego przez gminę Tereszpol ,,Bezpieczna Gmina Tereszpol świeci przykładem’’.Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza