Przedszkole 2019/20

3 października w szkole mieliśmy okazję oglądać spektakl pt,, Być dorosłą szybko chciała, więc na miotle poleciała’’ w wykonaniu aktorów z Teatru Edukacji i Profilaktyki ,,Maska’’ w Krakowie. Dzieci z uwagą śledziły przygody niegrzecznej Karolinki, która to nie słuchała taty i uciekła z domu. Spektakl odbył się w ramach projektu „Bezpieczna Gmina świeci przykładem” realizowanego przez Gminę Tereszpol w ramach rządowego programu „Razem bezpieczniej” im. Władysława Stasiaka.


 


Kontakt

Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II

ul. Szkolna 16
23-407 Tereszpol-Zaorenda
tel.: +48 84 687 6033
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

E-dziennik

Vulcan

Gmina Tereszpol

BIP

Biuletyn informacji publicznej

ePUAP

Elektroniczna Skrzynka Podawcza